GARMIN Varia cyklo-radar RTL515
search
  • GARMIN Varia cyklo-radar RTL515
  • GARMIN Varia cyklo-radar RTL515
  • GARMIN Varia cyklo-radar RTL515
  • GARMIN Varia cyklo-radar RTL515
  • GARMIN Varia cyklo-radar RTL515

GARMIN Varia cyklo-radar RTL515

3 880 Kč   vč. DPH

3 206,61 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů

GARMIN Varia cyklo-radar RTL515

Množství
Skladem!

GARMIN Varia cyklo-radar RTL515

Model Varia™ RTL515 z nové generace je navíc vybaven Bluetooth rozhraním pro připojení a využití funkcí ve spojení se chytrým telefonem a novou aplikací Varia App. Vylepšená je také konstrukce montážního držáku na kolo, který obsahuje adaptér pro různé tvary/profily sedlovek - od standardního kulatého až po AERO profil. Nový model Varia™ RTL515 podporuje i více profilů pro optimální použití např. přij jízdě v peletonu radar sníží intenzitu osvětlení při blikání na přibližující se vozidlo, tak abyste neoslepovali své spolujezdce v peletonu.

Jednotka Varia™ cyklo-radar RTL 515 ideálně doplňuje výbavu kompatibilního cyklopočítače ze série Edge® 25 / 130 / 520 / 520 Plus / 530 / 820 / 830 / 1000 / 1030 / Explore a ve velké míře rozšiřuje. Varia™ cyklo-radar lze dále používat iv kombinaci s hodinkami ze sérií Forerunner 945 / Fénix 5 (Plus) / Fénix 6 / Tactix Delta / Vívoactive 3.

Jízda v každém počasí...cyklo-radar Varia™ radar je odolný vůči dešti, sněhu, potu a pod.

NOVINKA! Integrovaný Bluetooth pro připojení Varia radaru k chytrému telefonu s využitím aplikace Varia App. Díky přehledné aplikaci získáte přehled o situaci „za vámi“ o blížících se vozidlech. Také si můžete nastavit zvuková a vibrační upozornění. Po spárování s chytrým telefonem Varia™ dokáže zaregistrovat a upozornit jezdce na přibližující se vozidla až ze vzdálenosti 140 metrů. V rámci nastavení spustí připojený smartphone alarm (zvukové a/nebo vibrační upozornění) ihned po zaregistrování vozidla. Varia™ rozeznává i rychlost vozidla a pokud se přibližuje příliš rychle, tak se displej zbarví do červena a zpětné LED světlo změní (zvýší) intenzitu (blikání).

Vybaven bezdrátovou technologií ANT+™ (10m) pro připojení ke kompatibilnímu zařízení Garmin* nebo také k samostatné jednotce RDU. - viz záložka "Příslušenství".

NOVINKA: Bluetooth® integrované rozhraní pro připojení a použití cyklo-radaru ve spojení se smartphony prostřednictvím aplikace Varia App. Alternativně můžete připojení radaru využívat také s aplikacemi třetích stran* (Ride with GPS) pro rozšíření funkčnosti a použitelnosti.

Vidět a být viděn! Připojení a aktivní radar Varia poskytuje vizuální informace doplněné o zvukové alarmy na blížící se vozidlo. Automaticky jsou detekovány pouze vozidla blížící se zezadu k vám. Zadní (červené) světlo je viditelné až do vzdálenosti 1km a je šířeno v záběru až 220 stupňů (od kola). Připojení a aktivní radar Varia poskytuje vizuální informace na displeji připojeného Garmin ANT+ zařízení doplněné o zvukové a vibrační* alarmy na blížící se vozidlo. Na připojeném smartphonu přes Bluetooth jsou informace zobrazené na displeji prostřednictvím aplikace Varia App doplněny o zvuková a vibrační upozornění. Automaticky jsou detekovány pouze vozidla blížící se zezadu k vám ze vzdálenosti 140 metrů.

Vylepšená výdrž vestavěné (nabíjecí) lithium - iontové baterie s výdrží až do 15 hodin (denní režim - blikání/intenzita 65 lumenů) nebo s výdrží až do 6 hodin (noční režim - blikání - intenzita 29 lumenů). Nepřerušované světlo (bez blikání) nabízí intezitu 20 lumenů s výdrží do 6 hodin.

GARMIN
010-02375-00
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
×