Přední + zadní světlo INFINI OLLEY
search
  • Přední + zadní světlo INFINI OLLEY

Přední + zadní světlo INFINI OLLEY

856 Kč   vč. DPH

707,50 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů

Přední + zadní světlo INFINI OLLEY

Množství
Skladem!

Přední + zadní světlo INFINI OLLEY

INFINI Přední + zadní světlo Olley v jednom balení
Přední:

Olley bylo navrženo tak, aby bylo uživatelsky přívětivé. Množství zakomponovaných inteligentních funkcí do příjemného moderního designu, který má intuitivní ovládání a snadno se používá.
Bezpečnost je také vylepšená denními blikajícími režimy, s inteligentním napájením, které uživatelům poskytují klid a pohodlí, které se hodí do jakéhokoli životního stylu.

Olley je vyrobeno z vysoce protinárazového a odolného polyetylénu. Pogumované, zapečetěné tlačítka a porty zajišťují spolehlivou funkci za všech podmínek.
Režimy denního blikání poskytují dostatek osvětlení, aby byly viditelné při slunečním světle, zatímco LED indikátory nízké kapacity baterie vás upozorňují, když je čas dobít.
Maximální výkon 100 lumenů je řízen inteligentními algoritmy, které šetří energii, když baterie běží na nízké úrovni, aby maximalizovala dobu provozu.
Zadní:
Zadní bezpečnostní osvětlení nyní přichází v novém, univerzálním tvaru.Představení modelu Olley se může pochlubit 38-čipovou, 20 lumenovou výstupní světelností v kompaktní a všestranné konfiguraci.Olley je uživatelsky přívětivý a nabízí nízké údržbové připomínky baterie, monitorování úrovně výkonu a inteligentní nabíjení, které se vypínají po odpojení napájení.
Olley má zcela nový 38-LED čip. Je jasný a nápadný i přesto, že je kompaktní a všestranný.Tvarovaný design se hodí k jakémukoliv kolu nebo tašce, možnosti montáže a velikost ho dělají všestranným, hravě se vejde všude.
Infini
455068
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
×