Garmin Edge 1040 Solar - cyklopočítač
search
  • Garmin Edge 1040 Solar - cyklopočítač
  • Garmin Edge 1040 Solar - cyklopočítač
  • Garmin Edge 1040 Solar - cyklopočítač
  • Garmin Edge 1040 Solar - cyklopočítač

Garmin Edge 1040 Solar - cyklopočítač

14 990 Kč   vč. DPH

12 388,43 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů

Dárek: TOPO mapy CZECH V5 PRO

Efektivní solární dobíjení umožní prodloužit výdrž baterie až o 20 minut za každou hodinu jízdy (v závislosti intenzity*).

Množství
Skladem

Popis produktu:

Edge 1040 Solar je náš první cyklopočítač se solárním dobíjením. Mimořádně odolné sklíčko Power Glass™ s podporou solárního dobíjení přináší extra prodloužení výdrže baterie. Efektivní solární dobíjení umožní prodloužit výdrž baterie až o 20 minut za každou hodinu jízdy (v závislosti intenzity*). Díky výbavě a novému typu GPS přijímače multi-band GNSS bude použití a záznam trasy (dat) ještě spolehlivější kdekoli se budete nacházet. Edge 1040 si zakládá na osvědčené výbavě starších modelových sérií a navíc přináší řadu vylepšení včetně prodloužené výdrže baterie.

Vysoký standard výbavy s barevným dotykovým displejem s podporou ovládání i v rukavicích je doplněn o nové propracované funkce fyziologických metrik – REAL-TIME STAMINA vám umožní sledovat úroveň vyčerpání v reálném čase, POWER GUIDE poskytne lepší náhled na dosahované a dosažitelné výkonnostní cíle (W) s připojeným wattmetrem.

img.asp?attid=580977

Na jízdu s Edge 1040 Plus budete vždy připraveni okamžitě, bez zbytečného nastavování. Především díky novému propracovanému managementu nastavení a správě dat s podrobným nastavením zobrazování dat v závislosti na typu aktivity (silniční cyklistika, MTB, indoor apod.), připojených snímačích a také na základě oblíbenosti. Nezáleží jaký druh cyklistiky upřesnostňujete Edge 1040 bude přidanou hodnotou každé jízdy. Nový Edge 1040 poskytne prodlouženou výdrž baterie až do 35/180 hodin* se > solárním dobíjením* + s možností externího napájení díky volitelné externí baterii >Garmin charge™ power pack.

010-02503-21
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
×