Garmin Edge Plus 130 GPS Bike Computer
search
 • Garmin Edge Plus 130 GPS Bike Computer

Garmin Edge 130 Plus GPS Bike Computer

3 920 Kč   vč. DPH

3 239,67 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů

Garmin Edge 130 Plus GPS Bike Computer

Množství
Skladem!

Garmin Edge 130 Plus GPS Bike Computer

  • MALÝ, LEHKÝ A NEUVĚŘITELNĚ VÝKONNÝ Edge 130 Plus je malý, lehký cyklopočítač s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Monochromatický displej nabízí vynikající čitelnost nejen na přímém slunci, ale ve všech světelných podmínkách. V seznamu funkcí nabízí vše důležité a hodí se i pro závodní použití. Balení obsahuje základní držák na řídítka či představec, nabíjecí kabel USB/microUSB, pojistné poutko a návod. 
   * Monochromatický, nedotykový displej s úhlopříčkou 1,8“. * Vysocecitlivý přijímač GPS, GLONASS a GALILEO. * Strava Live segmenty. * Navigační funkce po předem nahrané trase s upozorněními na odbočky. * Bezdrátové připojení: ANT+, Bluetooth. * Kompatibilita s produkty řady Varia, Vector, VIRB. * Výdrž až 12 hodin v GPS režimu. * Odolnost proti vodě (IPX7).
   POKROČILÉ TRÉNINKY - Synchronizujte tréninky z aplikace Garmin Connect a dalších zdrojů, jako je například služba TrainingPeaks, a to přímo do svého cyklopočítače. Prohlédněte si svůj nadcházející trénink a rovnou se do něj pusťte.
   SLEDOVÁNÍ VÝKONU - Zlepšete si kondici díky sledování výkonnostních parametrů, jako je hodnota VO2 Max, klidový srdeční tep a další.
   MTB DYNAMIKA - Sledujte detaily každé jízdy. Nové metriky pro MTB cyklistiku zaznamenávají počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu.
   FUNKCE CLIMBPRO - Na naplánované trase zobrazí výškový profil, zbývající stoupání nebo sklon během jízdy po trase. Díky tomu si budete moci lépe rozložit síly a uvidíte, kolik námahy vás ještě čeká.
   GPS A DALŠÍ SATELITNÍ SYSTÉMY - Edge 130 Plus využívá víc satelitních systémů (GPS, GLONASS a Galileo) a umožňuje tak navigaci v náročnějších prostředích, než když používáte jen GPS. Vestavěný výškoměr vám navíc prozradí výškovou statistiku.
   SNADNÁ NAVIGACE - Zůstaňte na trase díky navigačním pokynům a prostřednictvím stopy na mapě sledujte, kde jste byli a kam jedete. Edge 130 Plus vás dokonce kdykoliv může navést zpátky na start.
   OSTRÁ A JASNÁ OBRAZOVKA - Sledujte navigační pokyny na 1,8" displeji, který je ostrý a snadno čitelný ve všech světelných podmínkách.
   KOMPATIBILITA SE ZAŘÍZENÍM VARIA - Spárujte Edge 130 Plus s naším zpětným cyklistickým radarem a světly Varia, abyste dobře viděli i byli viděni.
   DETEKCE NEHOD - Edge v případě nehody automaticky odešle vaši polohu přednastaveným nouzovým kontaktům.
   CHYTRÁ OZNÁMENÍ - V cyklopočítači Edge můžete přijímat textové zprávy a upozornění po spárování s kompatibilním smartphonem.
   CONNECT IQ - Stáhněte si vlastní datová pole z našeho obchodu Connect IQ a prohlédněte si přehled více statistik.
   KOMPATIBILITA S CHYTRÝM TRENAŽÉREM - Edge 130 Plus si budete moci spárovat s chytrým cyklotrenažérem Tacx a jezdit tak kdykoli a kdekoli.
GARMIN
010-02385-01
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
×