Muc-Off Chamois Cream 250 ml
search
  • Muc-Off Chamois Cream 250 ml
  • Muc-Off Chamois Cream 250 ml
  • Muc-Off Chamois Cream 250 ml

Muc-Off Chamois Cream 250 ml

545 Kč   vč. DPH

450,00 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů

Muc-Off Chamois Cream 250 ml

Množství
Skladem!

Muc-Off Chamois Cream 250 ml

Ochranný krém s antibakteriálním účinkem.

Muc-Off Luxury Chamois Cream vytváří ochrannou bariéru, která přispívá k ochraně pokožky před jejím poškozením a to zejména na citlivých a exponovaných místech, má antibakteriální účinek a také pomáhá při regeneraci a hojení již poškozené pokožky.
Krém poskytuje dlouhodobou a hloubkovou hydrataci pokožky, snižuje tření mezi tělem a sportovním oblečením. Mírně chladivým účinkem osvěžuje. Pomáhá předcházet podráždění a poškození kůže.

Přírodní složení je obohacené o celou řadu minerálních látek a vitamínů, bambucké máslo, Aloe vera, slunečnicový olej, drcený zelený čaj atd.

Chamois Cream ocení všichni sportovci zejména při dlouhodobém výkonu od cyklistů, běžců, atletů přes triatlon až k vysokohorským turistům
.

Objem: 250 ml
Určení: ochranný krém s antibakteriálním účinkem
Aplikace: jemně naneseme krém na místa těla, kde v průběhu výkonu přichází pokožka do kontaktu s oblečením a dochází zde ke tření. Krém může být také aplikován na vnitřek vašeho oblečení, například vložky cyklistických kraťasů. Po ukončení výkonu pak krém jednoduše umyjete vodou s mýdlem.

Muc-Off
339
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
×