• -75%
Rokform - pouzdro Crystal pro Apple iPhone XR – transparentní
search
  • Rokform - pouzdro Crystal pro Apple iPhone XR – transparentní

Rokform - pouzdro Crystal pro Apple iPhone XR – transparentní

930 Kč
233 Kč   vč. DPH Sleva 75%

192,15 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů

Rokform - pouzdro Crystal pro Apple iPhone XR – transparentní

Množství
Skladem!

Vysoce odolné ochranné pouzdro Rokform Crystal je idální především pro ty, kteří žijí aktivně. Zabudovaný magnetický úchyt dá navíc vašemu telefonu nový rozměr.

Prémiová kvalita

Odolné sportovní pouzdro Rokform Crystal je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu. Je perfektní pro ty, kteří žijí aktivním životem. Pouzdro je složeno z tvrdého polykarbonátového pláště a měkkého jádra, které je odolné vůči nárazům a pádům.

Crystal plus layers

Jednička mezi připevnitelnými pouzdry pro mobilní zařízení

Tenké ochranné pouzdro má montážní systém Rokform RMS. Svůj přístroj tak můžete připojit k širokému sortimentu příslušenství, jako jsou držáky na kola, motocykly, automobily, kočárky, golfové vozíky a další.

univ mount

 

sm crystal xsmax car sm crystal xsmax bike

Magnetický úchyt RokSafe

Od roku 2011 je Rokform průkopníkem bezpečného magnetického úchytu. Odolné sportovní pouzdro Rokform obsahuje vyjmutelný magnet RokSafe, díky kterému můžete přichytit zařízení k jakémukoliv magnetickému kovovému povrchu nebo k jednomu z magnetických držáků. Magnet je neodymový, díky čemuž je bezpečný pro GPSBluetoothWifikreditní kartyApple Paypřenos dat nebo fotoaparát.

sm crystal xsmax magneticsm crystal xsmax kitchen

Tenké pouzdro Rokform Crystal bylo vyvinuto tak, aby poskytovalo vašemu zařízení maximální ochranu. Ochrana před pádem byla testována podle přísné normy MIL-STD 810G-516.6. Výztuhy v rozích poskytují výbornou ochranu při pádu telefonu. Překrývající obvodová lišta pouzdra pak chrání displej při pádu na plochu. Díky zvětšeným otvorům konektorů jack a lightning bez problému připojíte jakékoliv oblíbené příslušenství.

rf crystal v3 ip6 plus layers

Kompaktní design

Odolné sportovní pouzdro je velice lehkétenké a kompaktní. Vejde se do jakékoliv kapsy, takže se nemusíte bát, že s sebou budete nosit velkou zátěž.

rf crystal lifestylepocket

Rokform
RF305220P
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Mohlo by vás zajímat i

×