SiS BCAA - 120ks tablet
search
  • SiS BCAA - 120ks tablet
  • SiS BCAA - 120ks tablet

SiS BCAA - 120ks tablet

261 Kč   vč. DPH

215,55 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů

SiS BCAA - 120ks tablet 0

Množství
Na sklade!

SiS BCAA - 120ks tablet

120 tablet. Tablety s vitamínem B6, L – leucinem, L – isoleucinem a L – valinem. Vhodné pro vegany.

Aminokyseliny jsou rozhodující stavební kameny bílkovin v těle, které jsou důležité pro svalovou výkonnost a regeneraci. 3 z 9 esenciálních aminokyselin tvoří tři aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA): leucin, isoleucin a valin.

BCAA mohou podporovat syntézu svalových bílkovin, což je proces růstu svalů. Zároveň se ukázalo, že snižují degradaci proteinů.BCAA tobolky poskytují 4 g aminokyselin s rozvětveným řetězcem v poměru 2:1:1 leucinu, isoleucinu a valinu. Zabalené ve vhodném formátu kapslí si je můžete vzít před, během nebo po tréninku nebo kdykoli během dne.

Zvyšte růst svalů

Aminokyselina s rozvětveným řetězcem, leucin, je zodpovědná za tvorbu svalů tím, že aktivuje dráhu, která stimuluje syntézu bílkovin.

Snižte DOMS

Předpokládá se, že opožděný nástup svalové bolesti (DOMS) je zapříčiněn malými trhlinkami ve svalu způsobenými cvičením. Studie ukázaly, že BCAA jsou schopny snížit rozklad bílkovin během cvičení, a tím snížit délku a závažnost DOMS.

Zabraňte rozpadu svalů

K degradaci svalů dochází, když rozklad bílkovin převyšuje syntézu svalových bílkovin. Protože BCAA tvoří 35 % esenciálních aminokyselin nacházejících se ve svalových bílkovinách, je důležité, aby se BCAA a další esenciální aminokyseliny nahradily v době úbytku svalů, aby se zastavil nebo zpomalil jeho progres.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 x denně - 2 tablety a zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Hmotnost: 170,4 g

Složení: BCAA 2:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin - aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující látka (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), vitamin B6 (pyr.

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Upozornění: Tento výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy a není určen pro děti. O užívání v průběhu těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem. Tento produkt není určen jako prevence nebo lék na některá onemocnění.

Science in Sport
9435
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.