SiS REST+ Juice Drink Mix 55 ml - různé příchutě
search
  • SiS REST+ Juice Drink Mix 55 ml - různé příchutě
  • SiS REST+ Juice Drink Mix 55 ml - různé příchutě
  • SiS REST+ Juice Drink Mix 55 ml - různé příchutě

SiS REST+ Juice Drink Mix 55 ml - různé příchutě

45 Kč   vč. DPH

37,52 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů
SiS REST+ Juice Drink Mix 55 ml - různé příchutě
Příchuť: Višeň - vanilka
Množství
Na sklade!

SiS REST+ Juice Drink Mix 55 ml - různé příchutě

SiS REST+ Juice s příchutí – doplněk stravy. Se sladidlem.

Produkt je ve formě džusu. Třešňový koncentrát s aminokyselinami, hořčíkem, kakaem, třešněmi a výtažkem 5HTP. S příchutí vanilky a třešně nebo lesních plodů.

Proč doporučujeme produkty Rest+?
Spánek je kritickou složkou, která pomáhá sportovcům zotavit se a adaptovat se na intenzivní fyzickou náročnost tréninku a soutěží. Sportovci ve vytrvalostních i týmových sportech často uvádějí za problém jejich neoptimální trvání spánku, jakož i potíže s usínáním, a to zejména tehdy, když se trénink nebo soutěž provádí pozdě večer. Spánek a usínání přišla podpořit nová řada Rest + Caps a Rest + Juice s příchutěmi třešeň & vanilka a lesní ovoce.

Dá se také říci, že kvalita spánku je vážně ohrožena v dobách intenzivního cestování, tréninků a soutěží. Pokud jde o fyzickou a duševní výkonnost, slabý spánek mohou být pro výkon katastrofou, neboť zvyšuje náchylnost k nemocem, zranění a zhoršuje rozhodování, svalovou sílu a vytrvalostní výkon při cvičení. S ohledem na toto vše jsou produkty Rest+ formulovány se směsí přísad, které pomáhají podporovat pocity relaxace a ospalosti, zkracují čas potřebný k usínání, prodlužují celkovou délku spánku a v konečném důsledku snižují pocity únavy po probuzení se následující ráno. Rest+ byl zkoumán ve spolupráci s Liverpoolskou univerzitou Johna Moorese s cílem změřit vliv na trvání spánku a čas na usínání. Se všemi ostatními kontrolovanými faktory suplementace Rest+ ukázala statistický rozdíl ve srovnání s placebem o 22 minut delšího trvání spánku ao 24 minut rychlejšího času na usínání.

Doporučené dávkování: Užívejte 1krát denně – ideálně 30 minut před spaním. Obsah balení smíchejte s 200 ml studené vody (případně jogurtem, shake-em, smoothie). Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Objem:
55 ml

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Upozornění: Tento doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy a není určen pro děti. O užívání v průběhu těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem. Tento produkt není určen jako prevence nebo lék na některá onemocnění.
Různé příchutě Obsah: 55ml
Science in Sport
9343

Specifické reference

ean13:
5025324009343
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
×