Garmin Edge Plus 130 GPS Bike Computer  

Garmin Edge 130 Plus GPS Bike Computer

010-02385-01

Garmin Edge 130 Plus GPS Bike Computer

Více detailů

Skladem!

3 950 Kč s DPH

Našel si nižší cenu?

Zeptejte se na lepší cenu produktu

Garmin Edge 130 Plus GPS Bike Computer

Garmin Edge 130 Plus GPS Bike Computer

Garmin Edge 130 Plus GPS Bike Computer

Našel si tohle zboží s levnější cenou? Pošli nám link a my se na to podíváme a dáme ti vědět, zda víme cenu vylepšit, nebo zda to není v našich možnostech.

* povinný údaj

  nebo  Zrušit

Garmin Edge 130 Plus GPS Bike Computer

  • MALÝ, LEHKÝ A NEUVĚŘITELNĚ VÝKONNÝ Edge 130 Plus je malý, lehký cyklopočítač s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Monochromatický displej nabízí vynikající čitelnost nejen na přímém slunci, ale ve všech světelných podmínkách. V seznamu funkcí nabízí vše důležité a hodí se i pro závodní použití. Balení obsahuje základní držák na řídítka či představec, nabíjecí kabel USB/microUSB, pojistné poutko a návod. 
   * Monochromatický, nedotykový displej s úhlopříčkou 1,8“. * Vysocecitlivý přijímač GPS, GLONASS a GALILEO. * Strava Live segmenty. * Navigační funkce po předem nahrané trase s upozorněními na odbočky. * Bezdrátové připojení: ANT+, Bluetooth. * Kompatibilita s produkty řady Varia, Vector, VIRB. * Výdrž až 12 hodin v GPS režimu. * Odolnost proti vodě (IPX7).
   POKROČILÉ TRÉNINKY - Synchronizujte tréninky z aplikace Garmin Connect a dalších zdrojů, jako je například služba TrainingPeaks, a to přímo do svého cyklopočítače. Prohlédněte si svůj nadcházející trénink a rovnou se do něj pusťte.
   SLEDOVÁNÍ VÝKONU - Zlepšete si kondici díky sledování výkonnostních parametrů, jako je hodnota VO2 Max, klidový srdeční tep a další.
   MTB DYNAMIKA - Sledujte detaily každé jízdy. Nové metriky pro MTB cyklistiku zaznamenávají počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu.
   FUNKCE CLIMBPRO - Na naplánované trase zobrazí výškový profil, zbývající stoupání nebo sklon během jízdy po trase. Díky tomu si budete moci lépe rozložit síly a uvidíte, kolik námahy vás ještě čeká.
   GPS A DALŠÍ SATELITNÍ SYSTÉMY - Edge 130 Plus využívá víc satelitních systémů (GPS, GLONASS a Galileo) a umožňuje tak navigaci v náročnějších prostředích, než když používáte jen GPS. Vestavěný výškoměr vám navíc prozradí výškovou statistiku.
   SNADNÁ NAVIGACE - Zůstaňte na trase díky navigačním pokynům a prostřednictvím stopy na mapě sledujte, kde jste byli a kam jedete. Edge 130 Plus vás dokonce kdykoliv může navést zpátky na start.
   OSTRÁ A JASNÁ OBRAZOVKA - Sledujte navigační pokyny na 1,8" displeji, který je ostrý a snadno čitelný ve všech světelných podmínkách.
   KOMPATIBILITA SE ZAŘÍZENÍM VARIA - Spárujte Edge 130 Plus s naším zpětným cyklistickým radarem a světly Varia, abyste dobře viděli i byli viděni.
   DETEKCE NEHOD - Edge v případě nehody automaticky odešle vaši polohu přednastaveným nouzovým kontaktům.
   CHYTRÁ OZNÁMENÍ - V cyklopočítači Edge můžete přijímat textové zprávy a upozornění po spárování s kompatibilním smartphonem.
   CONNECT IQ - Stáhněte si vlastní datová pole z našeho obchodu Connect IQ a prohlédněte si přehled více statistik.
   KOMPATIBILITA S CHYTRÝM TRENAŽÉREM - Edge 130 Plus si budete moci spárovat s chytrým cyklotrenažérem Tacx a jezdit tak kdykoli a kdekoli.

Momentálně žádné příspěvky (názory) od zákazníků.

Napište svůj názor

Garmin Edge 130 Plus GPS Bike Computer

Garmin Edge 130 Plus GPS Bike Computer

Garmin Edge 130 Plus GPS Bike Computer

Další produkty ve stejné kategorii: (7)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop