Garmin Fénix 6X PRO Black/Black Band - GPS smart hodinky
search
  • Garmin Fénix 6X PRO Black/Black Band - GPS smart hodinky
  • Garmin Fénix 6X PRO Black/Black Band - GPS smart hodinky
  • Garmin Fénix 6X PRO Black/Black Band - GPS smart hodinky
  • Garmin Fénix 6X PRO Black/Black Band - GPS smart hodinky

Garmin Fénix 6X PRO Black/Black Band - GPS smart hodinky

10 150 Kč   vč. DPH

8 388,43 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů

Garmin Fénix 6X PRO Black/Black Band - GPS smart hodinky

Množství
Skladem!

Garmin Fénix 6X PRO Black/Black Band - GPS smart hodinky

Nový integrovaný optický Puls s podporou snímání pulsu i při plavání. PULSE OX čidlo pro měření okysličenosti krve. Battery management pro pokročilou správu a management napájení hodinek v závislosti na použití, potřeb a očekávané výdrže baterie. Podpora bezkontaktních plateb Garmin Pay ™. Topografické mapy - pro bezproblémovou navigaci v terénu. Integrovaný přehrávač hudby - přehrávač hudby umožní uložit až 2000 skladeb.

Jasný, barevný 1,4 "(35.56 mm) MIP displej s vysokým rozlišením až 280 x 280 bodů a antireflexním povrchem. Jasně čitelný za každých světelných podmínek. Displej je chráněn mimořádně odolným sklíčkem CORNING® Gorilla® Glass 3

Napájení je zajištěno dobíjecí lithium - iontovou baterií s výdrží až do 21 dní v režimu smart hodinky se zapnutým optickým Puls Elevate 24/7. Při zapnuté aktivitě s příjmem GPS signálu zaručí integrovaná baterie prodlouženou dobu používání až do 60 hodin (se zapnutým optickým snímačem pulsu 24/7). Při zapnuté aktivitě s příjmem GPS a zapnutým .mp3 přehrávačem poskytnou hodinky výdrž do 15 hodin. Novinkou je extrémní režim baterie - EXPEDITION pro dlouhé přesuny v terénu s optimalizovaným záznamem GPS a celkovou výdrží do 46 dní. Pro běžné nošení můžete také využít maximálně úsporný režim baterie (Batter Saver Watch Mode) a následně hodinky poskytnou výdrž až do 80 dnů (bez GPS).

fénix 6 můžete používat jako běžné hodinky (čas, datum, budík, stopky). V extrémně úsporném režimu (Battery Saver Watch Mode) poskytnou hodinky výdrž až 34 dní na jedno nabití. Po přepnutí do některého z uživatelských profilů máte na zápěstí GPS navigaci, tréninkového partnera ....

VO2 max. je jeden z nejlepších ukazatelů aerobní vytrvalosti - maximální využití kyslíku. VO2 Max uvádí objem spotřebovaného kyslíku v mililitrech na kilogram tělesné hmotnosti za minutu. Obecně: čím vyšší číslo, tím více kyslíku se dostává do svalů a výsledkem je rychlejší a delší běh nebo jiná aktivita. Funkce pro odhad VO2 max. je poskytnuta a podporporová společností Firstbeat® Technologies Ltd.

Garmin Explore App Garmin Explore ™ App nová bezplatná (mobilní) aplikace, která doplňuje praktické funkce a využitelnost kompatibilních zařízení. Garmin Explore umožňuje plánovat trasy a následně je odeslat do zařízení se zobrazením projetých tras na mapách, které lze stáhnout a využívat i off-line (bez připojení k internetu). Vytvořené trasy a body lze snadno sdílet i dalšími uživateli. Další funkce dostupné on-line (s připojením k internetu) poskytují uživateli přístup k volitelným mapám (ke stažení) podle potřeby.

Jazyk: CZ, SK, HU, RO, BG, DE, PL, GB, SI, HR, FR, NL, ES, PT, DK

TECHNICKÉ PARAMETRY

GPS: ANO

Rozměry (šxhxv) (mm): 51 x 51 x 14,9 mm V

Velikost displeje: 280 x 280 pixelů

Barva: Černá, Černá

Bluetooth: ANO

Voděodolnost: 10 ATM, Ano

GLONASS: ANO

Jazyk rozhraní: CZ, DE, ENG, HU, SK

Určení: Unisex

Kompatibilita OS: Android, iOS

NFC: ANO

Sledování tepové frekvence na zápěstí: ANO

GARMIN
010-02157-01
chat Komentáře (1)
Známka
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.