Powerbeats Pro Wireless Earphones - Black
search
  • Powerbeats Pro Wireless Earphones - Black
  • Powerbeats Pro Wireless Earphones - Black
  • Powerbeats Pro Wireless Earphones - Black
  • Powerbeats Pro Wireless Earphones - Black
  • Powerbeats Pro Wireless Earphones - Black
  • Powerbeats Pro Wireless Earphones - Black

Powerbeats Pro Wireless Earphones - Black

7 057 Kč   vč. DPH

5 832,50 Kč   bez DPH

Powerbeats Pro Wireless Earphones - Black

Množství
Není skladem! Do 10 dní.

Powerbeats Pro Wireless Earphones - Black


Sluchátka na pořádný trénink.

Powerbeats Pro promění to, jak trénuješ. Jsou to totálně bezdrátová sluchátka pro elitní sportovce, u kterých se ti nebudou plést žádné dráty. Díky nastavitelným háčkům za uši a koncovkám do uší v několika velikostech ti budou sluchátka sedět jako ulitá. Nehledě na to, jak moc si při tréninku dáváš do těla. Tahle lehká sluchátka počítají s vrcholnými výkony a jejich vylepšená odolnost proti potu a vodě ti pomůže dostat kondici na vyšší úroveň. Každé sluchátko vydrží hrát až 9 hodin, takže tě muzika s dynamickým, vyváženým zvukem bude motivovat tak dlouho, jak potřebuješ.

Poznáš je po zvuku.

Při navrhování bezdrátových sluchátek na nejtvrdší tréninky jsme dali na opravdové sportovce. A jejich prvořadou prioritou je zvuk. Powerbeats Pro hrají dynamicky a přitom vyváženě. Jejich kompletně předělaná akustická soustava reprodukuje zvuk věrně, čitelně a s větším dynamickým rozsahem. Výborně ale můžou znít jenom sluchátka, co bezvadně sedí. Proto jsou tyhle pecky navržené s důrazem na ergonomické pohodlí.

Hraj to na obě strany nebo na každou zvlášť.

Ať chceš poslech ovládat na levém, nebo pravém sluchátku, volba je na tobě. Ovládat hlasitost nebo přeskakovat skladby můžeš na každém sluchátku, takže iPhone nebo jiné zařízení, ze kterého si hudbu pouštíš, nemusíš brát do ruky. Snímače automatického přehrávání a pozastavení poznají, když si sluchátka dáš do uší a chceš za to pořádně vzít. A díky podpoře hlasového ovládání na nejrůznějších kompatibilních zařízeních se při tréninku nemusíš ničím rozptylovat.

Jasná převaha.

Nekonečně dlouhý trénink? Maratóny? Jdi do toho! Každé sluchátko vydrží hrát na baterii až 9 hodin, takže bez hudby určitě nezůstaneš. S nabíjecím pouzdrem můžeš poslouchat celkem víc než 24 hodin. A když ti dojde šťáva, pětiminutovým nabíjením v režimu Fast Fuel dobiješ slabou baterii na 1,5 hodiny poslechu. Energii ti pomůžou šetřit snímače pro automatické zapnutí a vypnutí, které poznají, že zrovna neposloucháš, a přepnou sluchátka do režimu spánku. Když je chceš znovu použít, stačí si je dát zpátky do uší a nemusíš ani na vteřinu zvolnit. Místo nabíjení sluchátek se můžeš naplno věnovat tomu, co nabíjí tebe.

Stačí říct Siri.

Se Siri se teď domluvíš snadno jako nikdy. Stačí říct „Hey Siri“ a aktivuje se hlasem. Na iPhone nemusíš ani sáhnout. Powerbeats Pro mají díky novému sluchátkovému čipu Apple H1 rychlejší, stabilnější připojení k zařízením.

Bezdrát, co funguje.

Powerbeats Pro to můžou rozbalit na povel. Díky Bluetooth třídy 1 mají delší dosah s minimem výpadků. Jejich připojení je stabilní, i když jsi pořád v pohybu. Každá pecka je k zařízení připojená nezávisle, což přispívá k větší spolehlivosti a volnosti při poslechu hudby i telefonování. Hlasový akcelerometr a několik mikrofonů dokáže zaměřit tvůj hlas a odfiltrovat okolní hluk. Nastavení sluchátek je okamžité – stačí otevřít pouzdro a podržet ho u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí i k Apple Watch, iPadu a Macu.

Totálně bezdrátová a vysoce výkonná sluchátka

Až 9 hodin poslechu (s nabíjecím pouzdrem víc než 24 hodin)

Nastavitelné háčky za uši pohodlně a pevně drží

Bytelná konstrukce s odolností proti potu a vodě

Ovládání hlasitosti a přeskakování skladeb na obou peckách, podpora hlasového ovládání a automatické přehrávání a pozastavení

Silný, vyvážený zvuk s velkým dynamickým rozsahem a izolací hluku

Čistě hlasová aktivace „Hey Siri“a vyšší rychlost připojení díky sluchátkovému čipu Apple H1

Každé sluchátko je nezávisle připojené přes Bluetooth třídy 1, což zaručuje větší dosah a minimum výpadků

Lepší chování jednotlivých pecek při hovorech

Totálně bezdrátová sluchátka Powerbeats Pro

Nabíjecí pouzdro

Koncovky do uší ve čtyřech velikostech

Lightning/USB-A nabíjecí kabel

Stručná příručka

Záruční list

Ostatní funkce: Bluetooth, Bezdrátové připojení

Provedení: Sluchátko do ucha, do uší

Připojení: Bluetooth, Bezdrátové připojení

Baterie: Dobíjecí lithium-iontová

MV6Y2ZM/A
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.