• Novinka
ELITE Interaktivní ventilátor ARIA s filtry 220V
search
  • ELITE Interaktivní ventilátor ARIA s filtry 220V
  • ELITE Interaktivní ventilátor ARIA s filtry 220V
  • ELITE Interaktivní ventilátor ARIA s filtry 220V

ELITE Interaktivní ventilátor ARIA s filtry 220V

7 078 Kč   vč. DPH

5 849,59 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů
ELITE Interaktivní ventilátor ARIA s filtry 220V
Množství
Na sklade!

ELITE Interaktivní ventilátor ARIA s filtry 220V

 

"Nejinteligentnější" ventilátor na trhu:

Aria je nový inteligentní ventilátor Elite navržen tak, aby přesně kopíroval pocit z vnějších jízd pomocí inteligentního proudění vzduchu, který se automaticky nastavuje na základě intenzity a údajů o vašem tréninku až do rychlosti 50 km/h.

Proud vzduchu je automaticky řízen údaji z vašich tréninků:

Aria je nezbytnou integrací do vnitřního tréninkového ekosystému produktů Elite, neboť zajišťuje maximální kompatibilitu se senzory a zařízeními pro automatické řízení proudění vzduchu na základě rychlosti, výkonu, srdeční frekvence a také tělesné teploty. Jedna z nejinovativnějších funkcí nového inteligentního ventilátoru Elite.

Nejvíce kompatibilní se senzory a zařízeními:

Aria komunikuje bezdrátově se zařízeními a snímači rychlosti ANT+™ FE-C a ANT+™, měřiči výkonu ANT+™, monitory srdečního tepu ANT+™ a Bluetooth a snímači tělesné teploty ANT+™, a proto je tento ventilátor jedním z nejkompatibilnějších a nejpokročilejších inteligentních dostupných zařízení.

Ovládání ventilátoru i přes aplikaci My E-Training:

Inteligentní ventilátor Elite se také připojuje k aplikaci My E-Training pro rychlý přístup ke všem hlavním funkcím. Nemusíte se přihlásit k odběru aplikace, abyste získali úplný přístup ke všem funkcím Aria na My E-Training.

Prostřednictvím softwaru Elite je také možné vybrat zařízení nebo snímač, který se má připojit, upravit procento výkonu větru a přizpůsobit některá pokročilá nastavení na základě vašich specifických tréninkových potřeb.

Designové nastavení, střídmé a elegantní:

Aria byla navržena ve spolupráci s Adriano Design, aby zajistila výrazný vzhled, který se dokonale integruje s ekosystémem vnitřního tréninku Elite.

Tento ventilátor má 10 nastavitelných poloh (0° až 50°), aby lépe zakryl tvar těla cyklisty, a také je vybaven praktickou rukojetí z umělé kůže Elite pro snazší přepravu během fáze nastavení.

Aria také obsahuje 2 filtry s aktivním uhlím, které filtrují vzduch ve vaší poloze a odstraňují všechny pachy ze cvičení.

Když jsou filtry spotřebovány, můžete je jednoduše vyjmout a vyměnit.

Náhradní filtry naleznete u nás pod kódem 0221201. Zařízení používá klasické 220V napájení ze sítě.

Elite
0220201
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Mohlo by vás zajímat i

×