• -80%
  • Novinka
D30 GEAR4 Rio Snap ochranný kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro - černá
search
  • D30 GEAR4 Rio Snap ochranný kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro - černá
  • D30 GEAR4 Rio Snap ochranný kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro - černá

D30 GEAR4 Rio Snap ochranný kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro - černá

699 Kč
140 Kč   vč. DPH Sleva 80%

115,54 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů
D30 GEAR4 Rio Snap ochranný kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro - černá
Množství
Na sklade!

Ochranný kryt kompatibilní se systémem Apple MagSafe. Kryt je vyroben z materiálu D3O®, díky kterému vaše zařízení ochrání při pádech z výšky až 4 metrů. Kryt je navíc obohacen o antimikrobiální vrstvu RepelFlex™.

Apple MagSafe 

Ochranný kryt Gear4 Rio Snap je kompatibilní s MagSafe. Díky zabudovaným magnetům kryt k nabíječkám a ostatnímu příslušenství dokonale přilne, to zajistí stabilní nabíjení a ničím nerušené používání ostatního příslušenství.

rio snap ls

Technologie D3O®

Při výrobě krytu byl použit materiál D3O®, díky tomu se kryt pyšní drop testem, který deklaruje ochranu zařízení při pádech z výšky až 4 metrů. Materiál je vytvořen tak, aby byl měkký na dotek a neprokluzoval v ruce.

D3O je britská firma, která se zabývá vývojem technologií pro absorpci a tlumení nárazů. Technologie použitá v pouzdře Rio Snap využívá vlastnosti ultra lehkého elastomeru, který se chová jako nenewtonská tekutina. To znamená, že v klidu je tato hmota tekutá, a při mechanickém nárazu tuhne a chová se jako pevný předmět, po chvíli klidu opět "povolí". Energie dopadu je rozložena mezi jednotlivé molekuly, které ji vynaloží na ztuhnutí. Díky využití D3O® je vaše zařízení v pouzdře Rio Snap chráněno při pádech z výšky až 4 metrů.

Tyto vlastnosti činí z technologie D3O® ideální a vysoce žádaný prvek výrobků pro ochranu před nárazem a dopadem. D3O® technologie je využívána při výrobě helem, chráničů na sport či jízdu na motocyklu a teď i na ochranu elektroniky. Tuto technologii obsahují i výrobky Dr. Martens, Under Armour, Schutt Sport, 3M a další. 

D3O glass cz

Při výrobě krytu Gear4 Rio Snap byly použity recyklované plasty a obal krytu je vytvořen z kompletně recyklovatelného materiálu. Gear4 vám umožňuje jít cestou eco-friendly udržitelného výběru, aniž byste museli slevit ze svých požadavků na ochranu nebo styl.

Díky štíhlému provedení kryt ze zařízení nemusíte snímat při používání jakýchkoli bezdrátových nabíječek. 

Antimikrobiální vrstva RepelFlex™

Pouzdro je potaženo speciální antimikrobiální vrstvou RepelFlex™, která inhibuje růst bakterií zodpovědných za vznik zápachu a celkově chrání materiál před degradací způsobenou mikroorganismy. 

D30
ZG702007478
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
×