SpeedBox 1.0 B.Tunning pro motory BOSCH (Smart System)
search
  • SpeedBox 1.0 B.Tunning pro motory BOSCH (Smart System)
  • SpeedBox 1.0 B.Tunning pro motory BOSCH (Smart System)
  • SpeedBox 1.0 B.Tunning pro motory BOSCH (Smart System)
  • SpeedBox 1.0 B.Tunning pro motory BOSCH (Smart System)
  • SpeedBox 1.0 B.Tunning pro motory BOSCH (Smart System)

SpeedBox 1.0 B.Tunning pro motory BOSCH (Smart System)

6 250 Kč   vč. DPH

5 165,29 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů

SpeedBox 1.0 B.Tunning pro motory BOSCH (Smart System)

Množství
Skladem!

SpeedBox 1.0 B.Tunning pro motory BOSCH (Smart System)

VLASTNOSTI:

Omezovač rychlosti: odstraněn

Indikace aktivace/deaktivace: ANO (2.5/9.9 km/h)

Zobrazení na displeji:

   čitelná hodnota rychlosti

   správná hodnota dráhy (po odpočtu)

Kompatibilní s:

   displejem KIOX 300

   motory Bosch 4. gen + Smart System

   SpeedBox App

Nekompatibilní s elektrokoly, které mají magnet na ventilku (Bosch Rim Magnet)

Aktivace: SpeedBox App / WALK / + - + -

Tuningový čip s technologií Bluetooth a mobilní aplikací pro tvé elektrokolo s motory

Bosch 4. generace se Smart Systémem. Užívej jízdu bez omezení a zároveň

všechny vychytávky, které přináší SpeedBox App.

SpeedBox B.Tuning přináší jedinečné spojení elektrokola s mobilním telefonem a umožňuje deaktivaci omezovače rychlosti elektrokola. Při použití tuningu se na displeji zobrazují správné hodnoty rychlosti do 22,2 km/h. Po překročení 22,2 km/h je reálná rychlost indikována na posledních dvou číslicích displeje.

Příklad:

- 22.3 odpovídá rychlosti 23 km/ h

- 23.1 odpovídá rychlosti 31 km/ h

Reálné hodnoty v celém rozsahu rychlostí z jízdy můžeš sledovat ve SpeedBox App na displeji svého telefonu.

Jak SpeedBox 1.0 B.Tuning funguje?

Pro správnou aktivaci všech funkcí SpeedBoxu je nezbytné po zapnutí elektrokola vstoupit do menu a najet na údaj obvodu vašeho elektrokola.

Také tento čip se vyznačuje snadným ovládáním. Aktivaci čipu SpeedBox 1.0 B.Tuning provedeš v mobilní aplikaci nebo na displeji elektrokola. Po krátké aktivaci funkce WALK (přidržení tlačítka “-”) se na displeji zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,2 mph) a od té chvíle můžeš jet  neomezenou rychlostí.

Funkci čipu vypneš opětovnou aktivací funkce WALK (přidržení tlačítka “-”). Na displeji se zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

Mysleli jsme i na elektrokola, která nemají funkci walk dostupnou, nebo aktivní. V tomto případě můžeš aktivovat a deaktivovat tuning dvojitým přepnutím mezi dvěma režimy, tedy kombinaci tlačítek + - + -.

Po prvním spuštění SpeedBox App, budeš vyzván nastavit PIN. Tento PIN pak budeš používat při každém dalším spuštění SpeedBox App. Po zvolení PINu budeš také vyzván nastavit servisní heslo, které použiješ v případě, že PIN zapomeneš a nebo jej budeš chtít změnit.

Proces “odpočtu” probíhá skrytě i během nabíjení, proto pokud nabíjíš své elektrokolo s připojenou baterií, můžeš ignorovat následující instrukce. Pokud odpojuješ baterii ze svého elektrokola za účelem nabití, měl bys počkat a nechat elektrokolo zapnuté, dokud SpeedBox neprovede proces “odpočtu” po tvé jízdě. Probíhající proces “odpočtu” je indikován narůstající dobou jízdy na displeji na zastaveném elektrokole. Jakmile je “odpočet” dokončen, čas jízdy se zastaví a displej elektrokola zobrazuje správnou ujetou vzdálenost. Proces “odpočtu” může být přerušen vypnutím elektrokola, nebo rozjetím, nijak neomezuje používání tvého elektrokola. Je ale nezbytné nechávat SpeedBox pravidelně provést proces “odpočtu”, abys předešel detekci tuningu na tvém elektrokole.

Montáž

Pro výrobu čipů SpeedBox používáme originální konektory, aby byla instalace čipu opravdu jednoduchá a zapojení správné. Sepsali jsme podrobné instrukce a natočili videa, díky kterým zvládne instalaci SpeedBox každý zákazník sám. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budeš mít se zapojením jakýkoli problém, neváhej se na nás obrátit.

Stáhnout návod: SpeedBox pro Bosch, SpeedBox App

Návod: Textgrafika EP8, Speedbox App

Upozornění

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní zodpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění.

SpeedBox
SB1BT_B_1pcs_BOX
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
×