InvisibleSHIELD Glass Elite pro Apple iPhone 11 Pro/XS/X
search
  • InvisibleSHIELD Glass Elite pro Apple iPhone 11 Pro/XS/X
  • InvisibleSHIELD Glass Elite pro Apple iPhone 11 Pro/XS/X

InvisibleSHIELD Glass Elite pro Apple iPhone 11 Pro/XS/X

232 Kč   vč. DPH

191,74 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů

InvisibleSHIELD Glass Elite pro Apple iPhone 11 Pro/XS/X

Množství
Na sklade!

Vysoce odolné ochranné sklo, které displej vašeho zařízení ochrání 4x silněji než běžná sklíčka. Cena je včetně doživotní garance výměny.

Extrémně silná ochrana 

InvisibleShield Glass Elite patří mezi nejsilnější ochranná skla, která společnost ZAGG v současnosti nabízí. Produktová řada InvisibleShield Glass Elite poskytne vašemu displeji až 4× silnější ochranu než běžná sklíčka.

stronger

Ochranná skla řady Elite patří mezi aluminiosilikátová skla, která jsou jedinečná zejména vysokým obsahem alkálií. Skla prochází procesem temperování, při kterém se malé alkalické ionty vyměňují za větší, což zvyšuje povrchové napětí skla, díky čemuž je silnější a odolnější vůči poškrábání.

Dokonale průhledné a na displeji téměř nedetekovatelné

Sklo je dokonale průzračné a nijak neomezuje citlivost displeje. Povrch skel InvisibleShield Glass Elite je upraven za pomoci technologie ClearPrint™. Díky využití této technologie se povrch skla stává oleofobním. V praxi to znamená, že pot a mastnota, které vytváří otisk prstu, jsou vlivem povrchové úpravy rozprostřeny do tenké vrstvy, která propouští světlo. Díky tomu je otisk prstu prakticky neviditelný a sklo tak zůstává dokonale průhledné.

Vaše zařízení je tak maximálně chráněno proti poškrábání, mastnotám a nečistotám. Zesílené a zkosené hrany se pak doslova ztrácí na displeji. 

glass elite 123

ZAGG
ZG200103871
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Mohlo by vás zajímat i

×