Frog Bikes Dětské silniční kolo Road 58 20''
search
  • Frog Bikes Dětské silniční kolo Road 58 20''
  • Frog Bikes Dětské silniční kolo Road 58 20''

Frog Bikes Dětské silniční kolo Road 58 20''

19 723 Kč   vč. DPH

16 300,00 Kč   bez DPH

Můžete mít již do 1 dnů

Frog Bikes Dětské silniční kolo Road 58 20''

Barva: modrá
Množství
Skladem!

Silniční kola FROG pro děti od 6 do 14 let jsou propracovaná do nejmenších detailů. Lehký a přitom pevný hliníkový rám, přizpůsobená řídítka a pedály, kvalitní komponenty a maximální pohodlí. Dětské kolo, které padne jako ulité a děti si na něm mohou naplno užívat jízdu po silnici i v terénu. Rám má dostatek prostoru pro montáž hladkých silničních i cyklokrosových plášťů. Určitě si zamilují silniční ergonomická řídítka navržená pro optimální pohodlí.

Silniční kola FROG pro děti od 6 do 14 let jsou propracovaná do nejmenších detailů.  Lehký a přitom pevný hliníkový rám, přizpůsobená řídítka a pedály, kvalitní komponenty a maximální pohodlí. Dětské kolo, které padne jako ulité a děti si mohou naplno užívat jízdu na silnici i v terénu. Rám má dostatek prostoru pro montáž hladkých silničních i cyklokrosových plášťů. Určitě si zamilují silniční ergonomická řídítka navržená pro optimální pohodlí.

Anglický výrobce FROG Bikes dodává špičková dětská kola, pro která je zásadní pohodlí, bezpečnost a kvalita jednotlivých komponentů. Silniční kola FROG mají lehký a pevný hliníkový rám, takže si děti mohou jízdu naplno užít. S lehkým kolem se jim lépe manévruje a lépe udržují rovnováhu. Manipulace s kolem je pro ně pohodlná. 

Mladší děti se těší na své první kolo s přehazovačkou, které budou moci bez problémů používat. Ty starší zase potěší kvalitní a stylový design. Zároveň si můžete být jisti bezpečností. Brzdové páky jsou přizpůsobeny velikosti dětských rukou, takže na ně snadno dosáhnou a mohou bezpečně a pohodlně brzdit. U brzd TEKTRO můžete nastavit vzdálenost dosahu. Zároveň se snadno mačkají, což je velký bonus.  

Tím však kvalitní komponenty nekončí. Sedadlo na těchto kolech je také vhodné pro děti. Je středně úzké a s ocelovými ližinami. Sedadlo je tvarované tak, aby děti nesklouzávaly dolů. Patentované kliky s optimální roztečí pedálů (Q-faktor) zajišťují snadné a bezproblémové šlapání. Šlapání je tak efektivní a hlavně při správné technice - žádné kroucení kolen do stran nebo dovnitř. Zbývá jen vybrat správnou velikost. Za názvem kola je uveden číselný údaj, který udává naměřenou délku vnitřní dětské nohy.  Kolo Frog Road 58 s 20" koly bude sedět dítěti, jehož vnitřní délka nohy (od rozkroku k zemi) je 52 až 59 cm. Věkově vhodné pro děti ve věku 6 až 7 let.

Poměrně častou chybou při výběru kola je, že dítě dostane "pro jistotu" větší kolo, protože stejně rychle roste. To není zcela správný přístup a efekt bude spíše opačný. Nebude na něm sedět pohodlně, nebude se cítit bezpečně a spíše ho od jízdy na kole odradíte. Kolo vám musí padnout jako ulité. Proto společnost FROG Bikes dbala na každý detail a kolo co nejvíce přizpůsobila dětem v jednotlivých věkových skupinách. Délka klik každého kola je přizpůsobena přesně jeho velikosti. 

Každý detail je důležitý pro správnou ergonomickou polohu. Úzká a krátká spustená řídítka jsou specifická pro děti. Stejně jako konzolové brzdy Tektro Oryx a rychloupínací sedlovka. Zaručují pohodlí a ergonomickou jízdu na kole.

Investice do kol Frog se vyplatí. Investujete do koníčku svých dětí, jejich vášně, a zároveň podporujete zdravý životní styl a správné návyky. Pokud si cyklistiku zamilují, zůstane součástí jejich života po mnoho dalších let. Navíc společnost Frog Bikes garantuje na rám a vidlici 5 let záruky zdarma. Spolu s kolem dostanete také krabici na příslušenství, zvonek, bílé a červené odrazky na kolo a oranžové a bílé odrazky na kolo. 

FROG Bikes je anglická společnost, která se specializuje na výrobu dětských jízdních kol. Byla založena v roce 2013, když dva otcové Lawsonovi hledali nejvhodnější kolo pro své malé děti a nemohli najít nic dostatečně kvalitního, s nízkou hmotností a zároveň maximálně přizpůsobeného pro každou věkovou skupinu. Ve společnosti FROG je v centru pozornosti dítě a kola jsou navržena speciálně s ohledem na jeho anatomii a jedinečné potřeby. Od geometrie až po kvalitní komponenty. Každá část kola je navržena tak, aby byla jízda na kole pro dítě co nejpohodlnější a nejpříjemnější. Funkce, jako jsou nastavitelné brzdy a prodloužení řídítek, poskytují prostor pro růst. Kratší kliky, menší řídítka a snadno přístupné brzdové páky zase napomáhají pohodlí. Společnost FROG Bikes usiluje o vytvoření nové generace zdravých, aktivních a šťastných dětí s pozitivními sportovními návyky na celý život.

FR58%20GEO.jpg?access_token=6628449d-9d23-4bcb-b5c9-9aa490222efc

A 820 mm
B 75°
C 71°
D 410 mm
E 85 mm
F 355 mm
G 300 mm
H 240 mm
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Mohlo by vás zajímat i

×